Čejka neobhajoval

7. 10. 2003
Autor: Euro.cz

V profesionálech bojovali jen Jandovi

První říjnový víkend proběhl v Liberci golfový turnaj pod patronací pojišťovny právní ochrany D. A. S. Loňský ročník ozdobil svojí účastí Alex Čejka, který dal však letos přednost špičkovému podniku světové série World Golf Championships v USA – turnaj American Express Championship (a obsadil na něm skvělé dělené 12. místo).
O vítězství v Liberci v kategorii profesionálů tak bojoval pouze klan Jandových, konkrétně Jiří junior, Miroslav a Luboš. Prvně jmenovaný nakonec zvítězil (67) o ránu před Miroslavem (68). V hendikepových kategoriích hraných s vyrovnáním se radovali Tomáš Ženíšek, Robert Harlas a Petr Bláha. Nedělní čtyřhry vyhráli Gudrun Ludorf s Miroslavem Jandou (brutto) a Sauleus Barevičius se Zdeňkem Zeleným (netto).