Menu Zavřít

Hledáte vysokou školu s jistotou uplatnění v oboru? Zaměřte se na studium cestovního ruchu!

24. 12. 2018
Autor: archiv

Vystudovat vysokou školu se u nás stalo prakticky nutností, kdo nemá titul, na toho je pohlíženo přes prsty. Mnoho lidí se pak přihlásí na jakýkoli obor, jen aby onen titul získali. Jenže přeplněné obory často nemají pražádné praktické uplatnění a absolventi pak dlouho hledají práci, než se nakonec uchytí zcela mimo svou specializaci. S VŠO v Praze se vám to nestane.

Práce v oboru? Bez problému!

Která vysoká škola může říct, že celých 96 % jejích absolventů do roku sežene zaměstnání v oboru? Vysoká škola obchodní Praha, která nabízí specializace především v oblasti cestovního ruchu, ano. A uplatnění to může být opravdu zajímavé - tak jako oblasti, jimž se na téhle výšce studenti věnují. Od ekonomiky cestovního ruchu a podniku přes management či průvodcovskou činnost až po služby letecké dopravy v cestovním ruchu a letový provoz.

FIN25

Studuj a bav se

Již Jan Ámos Komenský se svým přístupem “škola hrou” dobře věděl, že nejlépe se učíme zábavnou formou. Slyšíte dobře, tahle výška vás bude opravdu bavit, a navíc si z ní kromě své specializace odnesete spoustu dalších praktických znalostí. Jsou to například nejméně dva cizí jazyky, bez kterých byste se ve světě neobešli, marketingové triky, základy finančnictví, účetnictví, ekonomiky a obchodního práva. Díky psychologii, sociologii a řízení lidských zdrojů se nezaleknete ani práce s lidmi.

Praxe již na škole a další bonusy

Vysoká škola cestovního ruchu se může pochlubit tím, že na ní vyučují experti z oboru, kteří se skutečně vyznají. Nejen díky tomu si studenti již na vysoké budou moci vyzkoušet praxi v oboru, účastnit se nejrůznějších projektů a spolupracovat se zahraničními kolegy. Samozřejmostí je i možnost vyjet do ciziny, například v rámci programu Erasmus, a používání těch nejmodernějších metod i vyspělých technologií. Pokud vás náš článek zaujal, více informací vám poskytne facebook vysoké školy obchodní.

  • Našli jste v článku chybu?